UNESCO aicina atzīmēt Starptautisko izglītības dienu - 24. janvāri /

14. janvārī 2020. gadā

Foto © UNESCO

UNESCO asociētās skolas aicinātas atzīmēt Starptautisko izglītības dienu. 24. janvāris ir vienīgā starptautiskā diena, kas veltīta izglītībai visplašākajā nozīmē un tās nozīmei cilvēces un planētas attīstībā. Uz to norāda arī šī gada dienas motīvs “Izglītība cilvēkiem, planētai, labklājībai un mieram”.

UNESCO rosina asociētajās skolās rīkot jebkādas aktivitātes, kurās tiktu izcelts izglītības spēks pārveidot pasauli, un līdz 20. janvārim atsūtīt vienu no šiem:

1) īsu ziņu vai skolēnu viedokli/ plakātu,

2) bildi ar skolēnu veidotu mākslas darbu vai

3) dziesmas, dzejoļus u.c., ko skolēni ir sacerējuši, iedvesmojoties no šī gada vadmotīva.

Ja tas izdodas, kopā ar radošo darbu, lūdzu, atsūtiet arī skolēnu un skolotāju vārdus uz i.dalbina@unesco.lv. UNESCO šo materiālu publicēs arī savos sociālajos tīklos. Plašāk par Starptautisko izglītības dienu var uzzināt šeit.