No 5.-7. februārim notiks Eiropas Jauniešu parlamenta 1.digitālā konference /

08. janvārī 2021. gadā

Esi sapņojis diskutēt par Eiropā aktuālām problēmām?

Gribi pavadīt 3 neaizmirstamas dienas digitālā vidē un satikt jaunus cilvēkus no visas Eiropas?

Vēlies uzlabot savas angļu valodas zināšanas?

Ja uz vismaz vienu no šiem jautājumiem atbildēji ar ‘‘JĀ’’, tad Eiropas Jauniešu parlamenta 1.digitālā konference, kas norisināsies no 5. līdz 7. februārim, ir pasākums, kur Tev jāpiedalās!

 

Kas ir Eiropas Jauniešu parlaments?

Eiropas Jauniešu parlaments ir fantastiska iespēja ikkatram jaunietim vecumā no 16 līdz 25 gadiem debatēt par Eiropā aktuālām problēmām, satikt savus domubiedrus, iemācīties uzklausīt un pieņemt citu uzskatus, kā arī apgūt kompromisu meklēšanas mākslu.

Kāpēc ir vērts piedalīties EJP 1.digitālajā sesijā? Tā ir apbrīnojamu 3 dienu pieredze, kas tiks gūta no savas mājas komforta un būs neaizmirstama ikvienam tās dalībniekam.

Sesijas tēma ir ‘‘Young people paving the path for tomorrow's Europe’’, tādēļ tās laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā vardarbība ģimenēs Eiropā, nesenais abortu aizliegums Polijā un daudzas citas.

Papildus akadēmiskajam darbam ikviens dalībnieks būs aicināts iesaistīties dažādās aktivitātēs, kurās jauniešiem būs iespēja arī attīstīt savas radošās un komunikācijas prasmes.

Pasākums arī piedāvā iespēju piedalīties ekspertu darbnīcās, kurās jaunieši tiks ne tikai iedvesmoti atrast sabiedrībai un sev noderīgas nodarbošanās, bet arī aktualizētas jauniešiem būtiskas problēmas.

Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama Facebook lapā.

Sekot pasākuma jaunumiem var, aizpildot anketu, kas pieejama šeit.

Pasākumam var pieteikties līdz 22. janvārim, aizpildot anketu, kas pieejama šeit.