Konference "No skolēnu balss sadzirdēšanas līdz aktīvai pilsoniskajai līdzdalībai digitālajā ērā" 23.-25. novembrī, 2020 /

10. novembrī 2020. gadā

2020. gada 23.-25. oktobrī  (14:30 - 16:00, Rīgas laiks) UNESCO un Eiropas Padome rīko tiešsaistes konferenci "No skolēnu balss sadzirdēšanas līdz aktīvai pilsoniskajai līdzdalībai digitālajā ērā: skolu loma pandēmijas laikā un pēc tās" (From making student voice heard to active civic participation in the digital age: The role of schools during and after the pandemic).

Konferences mērķis ir diskutēt par COVID-19 pandēmijas ietekmi uz izglītību, kā aizsargāt un darīt aizvien dzirdamākus jauniešu viedokļus un nodrošināt pamatbrīvības un tiesības visiem. Tajā pašā laikā konference aicina diskutēt par to, kā krīzes radītā situācija var pārveidot esošās izglītības sistēmas un veicināt plašāku skolēnu līdzdalību.

Konferences programma un koncepts lejuplādējams šeit.

Konferences dalībnieki būs skolotāji, skolu direktori, politikas veidotāji un skolēni no aptuveni 60 valstīm Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā, kuri apspriedīs skolu lomu, atbildību un iespējas darīt jauniešu balsis dzirdamākas digitālajā laikmetā. Konferences valoda - angļu (tulkojums franču un arābu valodās).

Reģistrācija 23. un 25. novembrim  šeit: https://unesco-org.zoom.us/webinar/register/WN_zeIozeQ1S564ie8fo0lSQw

Reģistrācija 24. novembrim šeit: https://unesco-org.zoom.us/meeting/register/tJEucuusqDosHNc-6foA01pzGhzixXv0fxJ8