Aicinām piedalīties XVI Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras" /

28. oktobrī 2016. gadā

Kopš 2001. gada Jūrmalas mākslas skola organizē mākslas konkursu "Es dzīvoju pie jūras", kas ir kļuvis par vienu no vadošajiem bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursiem Latvijā, kā arī guvis atpazīstamību ārvalstīs. Pagājušajā gadā konkursam darbi tika iesniegti no 27 valstīm, tostarp no Azerbaidžānas, Irānas, Ķīnas, Taizemes, Turcijas, Ukrainas u.c. 

Konkursa mērķis ir veidot izpratni par dabas būtību un nozīmi mūsu dzīvē, jūras daudzveidību un bagātību, kā arī veicināt interesi par dzimto vietu, novērtēt tās vienreizīgumu un skaistumu, lepoties ar savu kultūru.

Konkursa šī gada tēma ir “Krāsu jūra”, un tam ir piešķirta UNESCO LNK patronāža.

Darbu iesniegšanas termiņš: 2017. gada 27. janvāris.

Plašāka informācija un konkursa nolikums atrodams šeit: http://www.jurmala.makslasskola.lv/lv/konkurss/es_dzivoju_pie_juras/